Моє знайомство з "Соняшником" відбулося задовго до зошитів з мемами: учням сподобалися цікаві завдання українознавчої гри (щороку беремо в ній участь).
Більше того, здається, у 2014 й 2015 роках брала участь у конкурсі "Соняшник-учитель" (2015-ий для мене взагалі проходив під знаком конкурсів :)... ).
Чим цікаві тестові завдання "Соняшника"? По-перше, компетентнісним підходом: щоб розв'язати тест, потрібно знати й літературу, і мову, й історію, геграфію і навіть математику. По-друге, тести - "яскраво національні": у них і фреска Святої Софії в Римі, і мультфільм про козаків, і Тарас Шевченко, і Катерина Білокур (а це і є патріотичне виховання). По-третє, тест побудований так, щоб учень міг його розв'язати, логічно поміркувавши: можна й не знати точної відповіді, але відкинути всі малоймовірні й так знайти правильний варіант. По-четверте (це, як не дивно, подобається нам з учнями найбільше :) ), відповіді на багато запитань не можна запросто знайти в інтернеті - і в цьому найбільша цінність завдань. А ще міні-зошити яскраві, кольорові, продумані до дрібниць. Ми й цього року граємо. А ви? :)
P.S.Так, для деяких учителів конкурс - "зайва морока", але для інших - цікава пізнавальна гра, якої прагнуть діти.
І так, конкурс платний, але, погодьтеся, 16-17 гривень зараз вирішують небагато... Єдиний, у кого більше роботи, так це координатор гри в школі - реєструвати черги охочих :)
Так, це реклама :)
Завдання гри тут.
Коментарі