четвер, 11 травня 2023 р.

Трансформація травми


🌱 «Час травми може стати для нас учителем». 

🌱 «…уроки, що їх дає травма, можуть допомогти нам стати здоровішими та ціліснішими, мудрішими та сильнішими, ніж раніше, добрішими та рішучіше налаштованими створити світ, в якому ми дбатимемо про себе та любитимемо одне одного».

Це слова з книжки «Трансформація травми» всесвітньовідомого психіатра Джеймсона Ґордона, у якій автор говорить про травми війни - як особистості зокрема, так і травмованого суспільства. Але ця книжка - 

і про надію, 

про жагу до життя, сенс життя

і про те, як його віднайти за травмою; 

про зцілення природою, сміхом і любовʼю. 

https://t.me/o_kalinich/247

——-

🍀 Дякую видавництву «Літопис»  за український переклад наукової книжки, розділи якої можна читати як захопливі новели. 

———

Детальніше про автора «Трансформації травми»

Доктор Джейм Гордон - психіатр, випускник Гарварду, засновник Центру медицини психіки та тіла. Раніше працював дослідником у Національному інституті психічного здоровʼя й очолював Комісію Білого дому з питань комплементарної та альтернативної медицини. Клінічний професор, викладач психіатрії та сімейної медицини на медичному відділенні Джорджтаунського університету. Автор іще десяти книжок, статей для The New York Times, The Washington Post i The Atlantic, а також численних публікацій у фахових часописах. Виступав на телебаченні у програмах «60 хвилин», «Сьогодні», «Доброго ранку, Америко», а також на Національному громадському радіо (NPR).


Немає коментарів: